Acrelec

Grupa Acrelec jako europejski lider w technologii IT specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz wdrażaniu nowoczesnych technologii dedykowanych do globalnego sektora handlu detalicznego, centrów handlowych, międzynarodowych sieci restauracji szybkiej obsługi. Innowacyjne rozwiązania, na które składają się oprogramowanie, sprzęt oraz usługi tworzą Store of the Future. Rozwiązania firmy Acrelec wdrażane są w ponad 50 krajach na wszystkich kontynentach. Exon Computer Systems jest wyłącznym przedstawicielem firmy Acrelec w Polsce. Specjalizujemy się w kompleksowych dostawach, instalacjach oraz serwisie rozwiązań Acrelec na terenie całego kraju.

 

 

 
Interaktywne kioski
W celu skrócenia kolejek, a tym samym czasu oczekiwania w momencie dużego natężenia ruchu w restauracji, klienci mają możliwość składania zamówień i zapłaty kartą kredytową za pomocą intuicyjnych, przyjaznych użytkownikom ekranów dotykowych. Opcjonalny system umożliwia dostarczenie zamówienia bezpośrednio do stolika klienta.
Drive-Thru
Dla zapewnienia jak najsprawniejszej obsługi klienci mogą realizować zamówienia korzystając z kiosków COD typu "Outdoor Drive – Tru" bezpośrednio z samochodu. Kioski COD mogą służyć również do zakupów online.
System kelnerski Banjee
Klienci restauracji szybkiej obsługi mogą skorzystać z systemu kelnerskiego. Zamówienie złożone u pracownika restauracji lub w interaktywnym kiosku zostanie dostarczone bezpośrednio do stolika klienta. System anten bezbłędnie zlokalizuje token pobrany podczas zamówienia.
Tablice Menuboard
Inteaktywne tablice Menu Board dają możliwość promowania produktów w innowacyjny sposób dopasowując ofertę do zmieniających się warunków takich jak pogoda czy pora dnia. Menu Board są kompatybilne z systemem POS informując klienta o cenach poszczególnych produktów z oferty.

Kontakt

Copyright © 2016. projekt i wykonanie www.pollyart.pl